بازسازی نمای داخلی ساختمان های قدیمی

بازسازی نمای داخلی ساختمان های قدیمی

بازسازی نمای داخلی ساختمان :

در دکوراسیون داخلی ساختمان قدیمی زیبایی های خاصی وجود دارد که در ساختمان های مدرن به ندرت دیده می شود. مطمئنا، ساخت و ساز جدید برای نیازهای فعلی ساخته شده است. بازسازی یک ساختار قدیمی برای جامعه محلی خوب است زیرا ساختاری آسیب دیده را به ساختاری هیجان انگیز و جدید تبدیل می کند. هزینه های طراحی مجدد اغلب کمتر از ساختن از ابتدا است.

بازسازی ملک های تجاری طی پنج سال گذشته بطور میانگین رشد 8.9 درصدی داشته است. به دلیل عوامل مختلفی از ازجمله کمبود فضای موجود و زمان لازم برای شروع کاری از پایه، کسب ‌وکارها به جای ساخت‌ وساز جدید بیشتر به سمت ملک های بازسازی‌شده روی می‌آورند.

 اگر به فکر بازسازی نمای داخلی ساختمان قدیمی و تطبیق آن با نیازهای مدرن هستید، در اینجا چند نکته وجود دارد که باید به آنها توجه کنید:

  • تخریب دیوار های جدا کننده فضای داخلی خانه

  • اطمینان از یکپارچگی ساختاری

  • تعمیر و تعویض پنجره ها

  • تعمیر و نصب تهویه مطبوع و لوله کشی

  • اضافه کردن قابلیت های هوشمند سازی فضا

بازسازی نمای داخلی ساختمان های قدیمی

1- تخریب دیوار های جدا کننده فضای داخلی خانه

اولین گام در بازسازی نمای داخلی یک ساختمان قدیمی، پایین آوردن همه تابلو ها و تزئینات دیواری است. هنگامی که موارد روی  دیوارها از دیوار جدا شد، مهندسان می توانند راحت موقعیت کانال ها، سیم های برق و لوله کشی ها فعلی موجود در دیوار های ساختمان را ببینند و بررسی کنند. در صورتی که همه چیز در طبق اصول قرار داشته باشد، طراحی برای چیدمان جدید دیوار ها راحت تر می شود.

 

2- اطمینان از یکپارچگی ساختاری

هنگام بازسازی نمای داخلی، دیوارها را نباید بدون مشورت با یک مهندس سازه  تخریب کرد.

همچنین این زمان مناسبی برای بررسی فونداسیون ساختمان و اطمینان از سالم بودن طبقات بالاتر از سطح زمین است. علاوه بر این، نیازهای مالک ملک را در نظر بگیرید – مناطقی که ممکن است تجهیزات سنگین را در خود جای دهند باید تقویت شوند.

برای بازدید انواع بازسازی ساختمان اینجا کلیک کنید.

021-77973411

بازسازی نمای داخلی ساختمان های قدیمی

3-تعمیر وتعویض پنجره ها:

ساختمان‌های قدیمی‌تر معمولا پنجره‌های قدیمی زیادی دارند، باعث بالا رفتن هزینه های انرژی گرمایش و سرمایش گردد. نصاب ها باید به دنبال جایگزینی نسخه های تک جداره با نمونه های دو یا حتی سه جداره باشند.

 آنها همچنین می‌توانند پنجره‌های بزرگ‌تری را انتخاب کنند تا نور طبیعی بیشتری وارد شود و یا مدل‌هایی که دما را در طول روز تنظیم می‌کنند.

یک ممیزی انرژی انجام دهید تا تمام راه‌های ایجاد یک بازسازی تا حد امکان سازگار با محیط زیست را بیابید. متخصصان ساختمان می توانند پوشش ساختمان را ارزیابی کنند و فرصت هایی را برای به حداکثر رساندن بهره وری انرژی بیابند.

4-تعمیر و نصب تهویه مطبوع و لوله کشی :

هنگام بازسازی نمای داخلی یک ساختمان قدیمی، برخی چیزها پایه و اساس را تشکیل می دهند و ابتدا باید به آنها توجه کرد. کانال های کولر را بررسی کنید و مطمئن شوید که لوله کشی مطابق با قوانین مدرن است و نیازها را برآورده می کند.

 

برخی از مشاغل برای استفاده از آب برای فرآیندهای ماشینی به لوله کشی آب در سراسر محیط نیاز دارند. برخی دیگر ممکن است فقط به لوله کشی در حمام و آشپزخانه نیاز داشته باشند. داشتن ایده ای از چیدمان نهایی بازسازی نمای داخلی خانه به افراد امکان می دهد تصمیم بگیرند که لوله های آب باید کجا باشند و به تکنسین های در تسریع مدت زمان انجام پروژه کمک میکنند.

بازسازی نمای داخلی ساختمان های قدیمی

5-قابلیت های فناوری پیشرفته را اضافه کنید

ساختمان‌های تجاری امروزی باید قابلیت دسترسی به اینترنت پرسرعت و سازگاری با اینترنت اشیاء را داشته باشند، زیرا دستگاه‌های بیشتری هم برای مشاغل و هم برای استفاده شخصی اضافه می‌شوند.

فقط به این دلیل که شخصی در حال خرید یک ساختمان از قبل موجود است به این معنی نیست که نمی تواند به دنبال ساختمانی باشد که نزدیک کابل های فیبر نوری باشد. مناطقی که در آن‌ها بازسازی‌های زیادی در حال انجام است، احتمالاً به فناوری نیاز دارند.

 کابل‌ها باید در داخل ساختمان اجرا شوند تا اطمینان حاصل شود که کل ساختار برای استفاده‌های فنی آینده سیم‌کشی شده است.

ساختمان ها همچنین می توانند برای ترکیب فناوری هوشمندی که گرمایش، روشنایی و سایر عملکردهای حیاتی را خودکار می کند، سازگار شوند. با برآورد 40 درصد از کل مصرف انرژی در یک ساختمان که صرفاً به روشنایی نسبت داده می شود، این ویژگی ها یک برد سریع برای صاحبان املاک و مستاجران فراهم می کند. 

هزینه های انرژی را می توان با تغییراتی به سادگی روشنایی LED یا به جامعیت سیستم های اتوماسیون یکپارچه ساختمان کاهش داد.

 

بازسازی نمای داخلی ساختمان های قدیمی

نتیجه گیری برای بازسازی نمای داخلی ساختمان های قدیمی:

 

 مدرن کردن یک ساختمان ممکن است ضروری باشد، اما تاریخچه آن هنوز مهم است. برای سازندگان مهم است که داستانی را که زمانی بوده است بیان کنند. قبل از شروع بازسازی و در زمان های مختلف عکس بگیرید.

تصویر برداری از قبل از بازسازی نمای داخلی یک فرصت عالی برای حفظ تاریخ محلی و افزودن ارزش برای جامعه است. به عنوان مثال، فرض کنید یک شرکت یک فضای صنعتی را بازسازی کرد که قبلاً در اوایل دهه 1900 یک شرکت نساجی پوشاک را در خود جای داده بود. ممکن است کسی به دنبال تصاویری از کارگران در خط باشد و سپس ساختمان در حال خراب شدن و شکوه بازسازی نمای داخلی فعلی آن را نشان دهد.

2 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *