طراحی دکور مراکز درمانی

طراحی دکور مراکز درمانی

نکات کلیدی برای  طراحی دکوراسیون مراکز درمانی

یکی دیگر از بخشهای فعالیت مجموعه ی آرکامُد طراحی دکور مراکز درمانی می باشد.در این بخش به نکاتی از قبیل شکل طراحی ،رنگ بندی ،چیدمان ومتریال مورد استفاده خواهیم پرداخت.

شکل طراحی و رنگبندی در زمینه ی شکل طراحی و ظاهر دکوراسیون مراکز درمانی همواره باید مواردی از قبیل زیبایی بصری و اِلمان های ظاهری که تداعی کننده ی حس مراکز درمانی برای مصرف کننده دارند را مورد نظر قرار داد. 

به طور مثال برای مراکز درمانی می توان از شکل طراحی مدرن استفاده کرد. در طراحی مدرن به دلیل استفاده از سادگی در طراحی و ایجاد دکوراسیون با جزئیات خلوت و کم، احساس راحتی بیشتری به مصرف کننده منتقل می شود. همچنین در رنگ بندی می توان از رنگ های روشن و براق به دلیل تداعی منزه احساس پاکیزگی بهره برد.

طراحی دکور مراکز درمانی

چیدمان در طراحی دکور مراکز درمانی

در چیدمان دکوراسیون مراکز درمانی همواره باید استفاده ی بهینه از فضای موجود به دلیل رفت و آمد زیاد مراجعین، در نظر گرفته شود. به گونه ای که ضمن استفاده حداکثر از فضای موجود برای دکوراسیون کامل، فضاهای دسترسی و رفت و آمد مراجعین را در نظر گرفت. همچنین تامین نور کافی یکی از اصلی ترین فاکتور های طراحی دکوراسیون مراکز درمانی میباشد.

متریال در طراحی دکور مراکز درمانی

در طراحی دکوراسیون مراکز درمانی یکی از اصلی ترین فاکتورها انتخاب متریال مورد استفاده می باشد. از آنجایی که نظافت وپاکیزگی مراکز درمانی اصلی ترین رکن در دکوراسیون داخلی می باشد، همیشه بایستی بهترین نوع متریال مورد استفاده قرار گیرد.

به طور مثال استفاده از ورق های (pvc) آنتی باکتریال و درب و نماهای وکیوم به عنوان متریال های پیشنهادی برای دکور مراکز درمانی توصیه می گردد. 

طراحی دکور مراکز درمانی

2 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *