1 روش برای رنگ آمیزی منزل

1 روش برای رنگ آمیزی منزل

انواع روش رنگ آمیزی منزل در تهران


چگونه خانه را سریعتر و راحت تر رنگ آمیزی کنیم؟

مانند بسیاری از پروژه های خانه، معمولا یک راه سخت و یک راه آسان تر وجود دارد. راه ساده تر همیشه به معنای نتایج ضعیف تر نیست. این مفهوم در رنگ آمیزی بیرونی خانه نیز صدق می کند.

اگر به جای استخدام نقاشان حرفه ای خانه خود را رنگ آمیزی کنید، قطعا از نکات صرفه جویی در زمان بهره مند خواهید شد. اینها هک ها، نکات و توصیه هایی هستند که به شما کمک می کنند خانه خود را به طور کارآمد، موثر و با تلاش کمتر رنگ آمیزی کنید.

خانه خود را سریع و بدون درسر بشویید

بیشتر خانه ها قبل از رنگ آمیزی باید شسته شوند. یک پارچه سفید را در کنار خانه خود پاک کنید و شاهد انباشته شدن دوده و گرد و غبار خاکستری برای سالها یا حتی دهه ها خواهید بود. حتی در ناامیدانه ترین پروژه های نقاشی، همچنان توصیه می شود خانه را بشویید.

شستن خانه با دست موثرترین و پرکارترین راه برای تمیز کردن خانه است. اما کمترین چیزی که می توانید با آن کنار بیایید چیست؟

اگر کارواش دارید، دو بار دیوار های  داخل خانه را با کارواش بشویید. ابتدا آن را با محلول صابون تمیز کنید. دوم، آن را با آب تمیز بشویید.

اگر هیچ واشر فشاری ندارید، دومین گزینه مناسب شما این است که آن را به طور کامل شلنگ کنید.

در هر صورت، هدف اصلی شما باید از بین بردن زباله های بزرگ و قابل مشاهده (تار عنکبوت، لانه زنبورها، برگ ها) و شستن آن دوده و غبار نازک باشد.

1 روش برای رنگ آمیزی منزل

خانه خود را به همان رنگ یا تیره تر رنگ کنید

وقتی انتخاب می کنید رنگ بیرونی خانه خود را تغییر دهید، کارهای بیشتری برای خود ایجاد می کنید. هنگامی که رنگ جدید سبک تر از رنگ موجود باشد، میزان کار را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. حتی با رنگ آمیزی یک کت، رنگ قدیمی اغلب در برخی مناطق خود را نشان می دهد. با این حال، وقتی به همان رنگ،رنگ می کنید، آن قسمت ها با هم ترکیب می شوند.

اگر رنگ خانه فعلی را نمی شناسید، قسمتی از رنگ پوست کنده را پیدا کنید، آن را بردارید و به مغازه رنگ فروشی ببرید. اگر رنگ پوست کنده وجود ندارد، یک مورد رنگ شده مانند دریچه کولر یا یک نوار قالب را بردارید. فروشگاه رنگ معمولاً می تواند با رنگ موجود مطابقت داشته باشد.اگر می خواهید رنگ خود را تغییر دهید، رنگ بعدی را تیره تر از رنگ فعلی در نظر بگیرید.

تراشیدن رنگ با دست از روی دیوار

رنگ تراشیدن زیرمجموعه ای از نقاشی است که مورد علاقه نقاشان نیست. پس از خراش دادن رنگ به مدت چند ساعت، شما مشتاق کارهای نسبتا آسان تر مسواک زدن، غلتاندن یا پاشیدن خواهید بود.

یکی از مشکلات خراشیدن رنگ این است که به نظر می رسد همیشه یک بخش به قسمت دیگر منتهی می شود. اگر لبه های رنگ پایین می ماند، احتمالاً می توانید آن را به حال خود رها کنید. رنگ جدید لبه‌ها را می‌بندد و به حفظ آن کمک می‌کند. خراش دهید تا به یک لبه نسبتاً محکم برسید، سپس در آن لبه توقف کنید.

اگر متوجه شدید که باید تمام رنگ را از خانه پاک کنید، وقت آن رسیده است که نقاشان خانه یا گروهی را برای پاک کردن مکانیکی رنگ استخدام کنید.

رنگ آمیزی منزل
1 روش برای رنگ آمیزی منزل

مناطق دقیق را اسپری کنید

پاشش رنگ هم باعث صرفه جویی در زمان و هم اتلاف وقت می شود. از یک طرف، اسپری به شما این امکان را می دهد که به سرعت و کارآمد مناطق یا مناطق بزرگ را با جزئیات زیاد بپوشانید.

از طرف دیگر، پاشش رنگ نیاز به آمادگی زیادی دارد. هر قسمت از سطح غیر قابل رنگ آمیزی و در فاصله 20 فوتی باید پوشانده شود. اگر شاخ و برگ یا چمن ظریفی دارید، آن مناطق نیز باید پوشیده شوند. اگر این اواخر تابستان است و شما چمن را برای این فصل رها کرده اید، احتمالاً می توانید بدون گذاشتن پوشش سمپاشی کنید. 

رنگ آمیزی نوعی بازسازی منزل محسوب می شود.

اگر خانه شما از نظر جزئیات معماری غنی است، زمانی که برای پاشش رنگ صرف می شود، هزینه های خود را چندین برابر می کند. جزئیات معمولاً به معنای کار با قلم مو هستند و کار با قلم مو همیشه کند است. اما اگر می‌توانید قسمت‌های رنگ‌شده را بدون صرف وقت یا تلاش زیاد بپوشانید، این کار به شدت توصیه می‌شود.

1 روش برای رنگ آمیزی منزل

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *