نوسازی ساختمان و بازسازی ساختمان

درباره ما:

گروه مهندسی و معماری  آرکامُد

  بازسازی و نوسازی ساختمان

نوسازی ساختمان در تهران  

 

بازسازی نوسازی ساختمان و طراحی داخلی مطابق جدید ترین طراحی دکوراسیون روز دنیا با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین متریال ، گروه معماری آرکامد در کم ترین زمان و با کم ترین هزینه طراحی و اجرا منزل شما را به جدید ترین دکوراسیون روز دنیا تغییر میدهد.

جهت اطلاعات بیشتر در زمینه نوسازی ساختمان بصورت رایگان ، با مشاورین ما تماس بگیرید.

نوسازی ساختمان و بازسازی ساختمان

گروه تخصصی  بازسازی و نوسازی ساختمان آرکامُد طی سال های متوالی فعالیت تخصصی  خود را به طور حرفه ای در زمینه بازسازی ساختمان،نوسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی آغاز کرده است و در پروژه های خود مدعی به این است که در کمترین زمان بهترین را ارائه  کند و با ۱۷ سال سابقه و انجام پروژه هایی با کاربری های مسکونی ، اداری و تجاری و … در سراسر کشوراعتماد ها را جلب کرده است. 

شرکت نوسازی ساختمان و دکوراسیون آرکامُد با در اختیار داشتن گروه های تخصصی طراحی و اجرایی با تجربه و کارآزموده که به شکل انحصاری با این شرکت همکاری میکنند ، موفقیت و کیفیت بالای طراحی و اجرای نوسازی ساختمان شما را تضمین میکند .

ایده طراحی های خلاقانه ، همیشه باعث نوآوری هرچه بیشتر پروژه های شرکت دکوراسیون و نوسازی ساختمان آرکامُد بوده .

نوسازی ساختمان به معنای تعمیر کردن و جانی دوباره بخشیدن میباشد که نتیجه ی آن به وجود آمدن زیبایی  وجدید شدن طرح ساختمان با متد روز و برا ی تمام زمان ها می باشد.هر موقع در مورد بازسازی ساختمان حرفی زده میشود منظور تعدادی از فرآیند ها و تعییین مسیر برای طراحی و اجرای دکوراسیون و معماری داخلی میباشد، که باعث تغییرات و جدیدتر شدن بنا خواهد شد، که شاید در سالهای اولیه ساخت هم دارای همچین زیبایی نبوده است .

 یک بازسازی ساختمان ایده آل و مناسب فرآیندی است که بتواند تغییر کلی در ساختمان بسته به نیاز های و ایده های ما ایجاد کند  ، نیازمند همکاری با یک گروه مهندسین معمار کارآزموده و با تجربه طراحی و اجرایی بالا هستید . زیرا در پروژه های بازسازی ساختمان  و معماری علاوه ایده پردازی معمار ، تجربه اجرایی بسیار اهمیت دارد و این دو در کنار هم موفقیت را در اجرای نوسازی ساختمان شما نشان می دهد .

ویدئو انجام پروژه
جهت دیدن فیلم های انجام پروژه بازسازی و نوسازی ساختمان گروه مهندسی و معماری آرکامُد

نوسازی ساختمان|نوسازی ساختمان قدیمی|نوسازی ساختمان در تهران|نوسازی ساختمان با بازسازی مجدد

اهداف و وظایف شرکت دکوراسیون داخلی ، بازسازی و نوسازی ساختمان آرکامُد :

  • جلب رضایت کارفرما
  • ایجاد طرح های خلاقانه و استفاده از متد روز  معماری در هر مکان
  • تحویل پروژه در کمترین زمان
  • با نازل ترین قیمت وبالاترین کیفیت
  • دارای گروه های متخصص وخلاق و توانمند و خوش اخلاق

بازسازی و نوسازی ساختمان به فعالیت هایی گفته می شود که آن ساختمان بعد از بازسازی دوباره قابل سکونت و استفاده باشد.

بازسازی و نوسازی ساختمان به دو روش تقسیم میشود:

1-بازسازی و  نوسازی ساختمان بصورت جزئی : در بازسازی و نوسازی ساختمان بصورت جزئی فقط مکان هایی که نیازمند تغییرات  -تعمیرات و نوسازی ساختمان میباشد  مورد تغییر قرار خواهد گرفت.

2- بازسازی و نوسازی ساختمان بصورت کلی : بازسازی و نوسازی ساختمان بصورت کلی شامل تغییرات در نمای خارجی تغییرات در نمای داخلی  و معماری ساختمان می باشد.

بازسازی و نوسازی ساختمان علاوه بر زیبا شدن و دلنشین تر شدن محیط زندگی باعث میشود که قسمت های پوسیده و در حال از بین رفتن ساختمان ها تعمیر شود.هر چند وقت یکبا رنوسازی ساختمان لازم است که انجام شود زیرا اگر این نوسازی ساختمان انجام نشود باعث خرابی های زیاد میشود که منجر به انجام هزینه های زیاد و از دست رفتن وقت میشود.

نوسازی ساختمان و بازسازی ساختمان
نوسازی ساختمان و بازسازی ساختمان

انواع بازسازی و نوسازی ساختمان

تفاوت هایی در بازسازی و نوسازی ساختمان وجود دارد که در این مطلب به آن می پردازیم:

در تعمیرات ساختمان و بازسازی ساختمان و دکوراسیون  لوکس و لاکچری که کاربری عمومی دارند.

بازسازی و نوسازی ساختمان اماکن عمومی

در بازسازی و نوسازی ساختمان ها مسکونی اگر تا حد زیادی از عمر ساختمان گذشته باشد و از وسایل و امکانات روز برخوردار نباشد به گونه ای عمل میشود که بعد از اتمام بازسازی ساختمان  به تمام امکانات و تجهیزاتی که یک ساختمان جدید و مدرن نیاز دارد تجهیز شود . 

طراح سعی میکند که طبق بروز ترین متد و با نظر کارفرما طراحی را پیاده سازی و اجرا نماید که باعث میشد ساختمان به سازه ای مدرن تبدیل شود.

 به طور مثال در بازسازی و نوسازی ساختمان از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی جدید استفاده میشود که نسبت به سیستم های قدیمی از کیفیت و کارایی بالاتری برخوردار هستند.

 همچنین در بازسازی و نوسازی ساختمان  و تعمیرات ساختمان هر کارمند میتواند از یک پارتیشن به عنوان اتاق کار خود برخوردار باشد که در نتیجه راندمان کاری را تا حد زیادی افزایش میدهد.

بازسازی و نوسازی ساختمان، سازه مسکونی

در ساختمان های مسکونی  فقط نوسازی ساختمان صورت می گیرد و تغییر چندانی در تجهیزات اولیه بوجود نمی آید ولی در صورتی که کارفرما سبک دیگری را مد نظر داشته باشد باید تمام تجهیزات سازه را به روز و مدرن تغییر دهیم.

در تعمیرات ساختمان و بازسازی ساختمان مسکونی معمولا تغییرات ظاهری برای زیبا شدن ومدرن شدن  اولویت دارد ، اما در ساختمان با کاربری عمومی همانطور که گفته شد علاوه بر زیبایی به بازسازی و نوسازی ساختمان و بروز کردن تجهیزات نیز توجه خاصی میشود .

نوسازی ساختمان و بازسازی ساختمان

هدف های اصلی و مهم در بازسازی و نوسازی ساختمان

مدت زمان ساخت در بازسازی و نوسازی ساختمان 

سن سازه در بازسازی و نوسازی ساختمان و تعمیرات ساختمان اهمیت بالایی دارد. اگراز ساخت سازه مدت زیادی گذشته باشد  متخصصین مربوطه  باید اول از همه ایمنی ساختمان را قبل از بازسازی و نوسازی ساختمان مورد بررسی قرار دهند .

سلیقه کارفرما در بازسازی و نوسازی ساختمان

طبق نظر و درخواست کارفرما در بازسازی و نوسازی ساختمان ممکن است تغیر مکان وجود داشته باشد که شامل دیوارها و بخش های مختلف ساختمان میباشد. به طور مثال ممکن است کارفرما تمایل داشته باشد تا یکی از دیوارها را حذف نموده و فضای بیشتری را در اختیار داشته باشد که طراح و معمار مربوطه باید طرح نهایی را طبق ذوق و سلیقه مشتری طراحی کند.

مراحل بازسازی ساختمان

زیرسازی در بازسازی ساختمان

متریال در بازسازی و نوسازی ساختمان  از عمر بالایی برخوردار هستند و از این رو اگر عمر سازه زیاد باشد قبل از شروع بازسازی و نوسازی ساختمان باید اول زیر سازی انجام شود. در زیرسازی ساختمان تمام لوله کشی ها، سیم کشی ها و به طور کلی تمام تجهیزاتی که در بخش داخلی بافت سازه به کار رفته اند تعویض و نوسازی میشوند.

نازک کاری در بازسازی و نوسازی ساختمان

اما معمولا بعد از زیر سازی ساختمان مرحله نازک کاری انجام می شود که اصولا دو روش دارد.

در روش طبق نظر و سلیقه کارفرما انجام می شود و دیزاینر نقشی در طراحی ندارد اما در روش دوم تمام مراحل کار به شرکت بازسازی و نوسازی ساختمان و دیزاینر سپرده میشود که روش دوم نتیجه بهتر و زیباتری دارد.

شرکت بازسازی و نوسازی ساختمان و یا معماری که تا کنون چندین پروژه را انجام داده است نسبت به تجربه خود میتواند راه کار هایی را ارائه دهد که مطابق با اصول بازسازی و نوسازی ساختمان باشد ، اما شرکت هایی که بازسازی و نوسازی ساختمان و دکوراسیون انجام داده اند . طبق تجربه ای که دارند بهترین راهکار را ارائه می دهند و در بیشترین موارد کارفرما بعد از اتمام بازسازی و نوسازی ساختمان رضایت را اعلام کرده.

نوسازی ساختمان و بازسازی ساختمان

ارتباط بازسازی و نوسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی

دکوراسیون کلاسیک و مدرن از دکوراسیون هایی هستند که در بازسازی و نوسازی ساختمان مسکونی و همچنین ساختمان های با کاربری عمومی مورد استفاده قرار میگیرند .در ساختمان ها بعد از بازسازی و نوسازی ساختمان  استفاده از دکوراسیون مدرن ودکوراسیون کلاسیک متفاوت است وبسته به نوع کاربری آن سازه دارد.

 به طور مثال برای بازسازی و نوسازی ساختمان ی که کاربری عمومی دارد از دکوراسیون مدرن استفاده کرده زیرا دکوراسیون مدرن راحت تر و مورد استقبال بیشتری برای همه دارد و خدمات بیشتری را در اختیار می گذارد.

اما در ساختمان های مسکونی بخصوص در کشور ما خلاف این موضوع ثابت شده و بیشتر مردم بنا به پیروی از فرهنگ خود تمایل بیشتری به استفاده از دکوراسیون کلاسیک برای بازسازی و نوسازی ساختمان دارند. البته دکوراسیون مدرن نیز برای بازسازی و نوسازی ساختمان نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

 اما درصد کمی از ساختمان ها از این نوع دکور برخوردار هستند. گروه مهندسی و معماری آرکامُد یکی از شرکت هایی است که در امر بازسازی ، نوسازی ساختمان و تعمیرات ساختمان از تجربه بالایی برخوردار است و اگر شما هم از دسته افرادی هستید که هنوز برای بازسازی و نوسازی ساختمان اقدام نکرده اید میتوانید با کارشناسان شرکت بازسازی و نوسازی ساختمان آرکامُد تماس حاصل کرده و مشاوره کاملی دریافت نمایید.

هدف از بازسازی و نوسازی ساختمان و اقدامات ذکر شده بهبود وضعیت فعلی و قابل سکونت ساختن منازل قدیمی و تبدیل یک بنای فرسوده به بنایی نو و زیبا و افزایش پایداری آن می باشد .

نوسازی ساختمان|نوسازی ساختمان قدیمی|نوسازی ساختمان در تهران|نوسازی ساختمان با بازسازی مجدد