کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک 

 

کابینت آشپزخانه کلاسیک چیست؟

کابینت آشپزخانه کلاسیک یک صفحه رنگ نشده برای طراحی آشپزخانه است. بدون تزئینات اضافی، اما به سبک های دیگر اجازه می دهد تا به راحتی با هم ترکیب شوند.

با گزینه های مختلف کابینت آشپزخانه کلاسیک آشنا شوید و دلایلی را که چرا این طراحی کابینت همه کاره در بسیاری از سبک های آشپزخانه عالی عمل می کند، کشف کنید.

اگر در حال برنامه‌ریزی برای بازسازی آشپزخانه هستید و احساس می‌کنید که بین سبک‌ها دو دل شده‌اید، یا به سادگی می‌خواهید فضای آشپزخانه همه‌ کاره‌ای داشته باشید که به شما امکان می‌دهد طرح‌های مختلف را با هم ترکیب کنید، کابینت‌های آشپزخانه کلاسیک ممکن است گزینه‌ای عالی برای شما باشند.

کابینت های آشپزخانه شما زمینه را برای شیک و ظاهر آشپزخانه شما و همچنین سازماندهی لوازم مورد نیاز آشپزخانه شما فراهم می کند. اما جدیدترین ایده‌ها و گرایش‌های طراحی کابینت آشپزخانه می‌تواند مشکل باشد.

بیشترین کاربرد این نوع کابینت ها در آشپزخانه های بزرگ میباشد و کارایی زیادی در آشپزخانه های کوچک ندارد زیرا دارای جزئییات شلوغ ، بدنه برجسته و حجیم میباشد و باعث کوچک شدن فضای آشپزخانه های کوچک میشود.

مشاوره رایگان: 02177973411

 

مزایای کابینت کلاسیک :

  1. وجود طرح های منبت کاری و معرق کاری
  2.  برزگ بودن و جادار بودن
  3.  رنگبندی تیره و وزین
  4.  دستگیره های پر زرق و برق
  5. جنس پیشخوان کابینت سنگ میباشد

یکی دیگر از ویژگی هایی که در کابینت کلاسیک حائز اهمیت است جنس چوب استفاده شده در ساخت این نوع کابینت میباشد، که اکثرا از چوب های (راش ـ افرا ـ گردو ـ گیلاس و بلوط) استفاده می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *