کابینت نئوکلاسیک

کابینت

کابینت نئوکلاسیک :

کابینت نئوکلاسیک همانطور که از نامش پیداست ترکیبی است ازکابینت کلاسیک و مدرن – به گونه ای که در این نوع کابینت ما تزئینات کابینت کلاسیک را به همراه سادگی کابینت مدرن ترکیب می کنیم و در عین شیک بودن دارای تزئینات ساده ولوکس می باشیم.

در کابینت نئوکلاسیک خبری از طراحی های شلوغ و جزئیات زیاد برروی درب ها و نماها نیست . بلکه شما با طراحی های ساده شکسته و منحنی روبرو می شوید که در عین زیبایی ، سادگی وشیک بودن را برای شما به ارمغان می آورد.

کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک بهترین انتخاب برای زمانی است که شما آشپزخانه ای لوکس، راحت و امروزی می خواهید. ترکیب خطوط کلاسیک با اشاره ای از مدرنیته یک سبک نئوکلاسیک منحصر به فرد برای آشپزخانه ایجاد کرده است. بنابراین کابینت آشپزخانه با معماری نئوکلاسیک همیشه جذابیت بیشتری دارد.

کابینت های نئوکلاسیک آشپزخانه خانه شما را بیش از هر زمان دیگری “نمایی” زیبا خواهد داد، ترکیب خطوط با دقت حک شده با خطوط چوب طبیعی ظرافت  بی نظیری را به وجود می آورد. 

نکته مهم در انتخاب کابینت نئوکلاسیک این است که هیچ یک از مدل های کابینت آشپزخانه ای مشابه به این کابینت آشپزخانه وجود ندارد، زیرا از  چوب طبیعی متفاوت ساخته شده است. کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک وقتی برای مدت طولانی استفاده می شوند، رنگ کابینت زیباتر وجذاب تر می شود.

ویژگی های کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک:

  1. تفاوت با کابینت های آشپزخانه معمولی
  2. ساخته شده با چوب طبیعی
  3. عمر طولانی
  4. مقاومت بالا در مقابل رطوبت
  5.  انعطاف پذیر و پایداری زیاد بدلیل استفاده چوب طبیعی
  6. سازگار با همه مدل ها و شرایط

                 مشاوره رایگان با کابینت ساز : 02177973411                                                    

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *