کابینت ام دی اف

کابینت آشپزخانه (ام دی اف )

 

کابینت آشپزخانه (ام دی اف ) از محبوبیت بالایی  برخوردار است، زیرا نسبت به دوام و کیفیت بالایی که دارد قیمت مطلوبی نیز دارد.

 درواقع کابینت آشپزخانه ام دی اف از ذرات خرد شده چوب تشکیل شده است، این به این معناست که بسترخوبی برای چسباندن مواد مختلف به آن است این الیاف توسط چسب دریک دستگاه متراکم وفشرده شده وسپس تحت حرارت خشک می شوند وبعد از آن به قطعات مورد دلخواه برش می خورند.

کابینت ام دی اف

مزایای کابینت آشپزخانه (ام دی اف )

هزینه مناسب از جمله مهمترین مزایای کابینت های آشپزخانه ( ام دی اف) به حساب می آیند.

دیگر مزایای کابینت آشپزخانه ام دی اف پایداری و مقاومت و عدم داشتن نقص های طبیعی مثل گره های موجود در چوب و نیز زیبایی و طرح ها، تنوع دررنگ  و متریال می باشد.

مهمترین و بهترین مزایای چوب ام دی اف درکابینت های آشپزخانه میتوان گفت چوب ام دی اف از ضایعات چوب هایی می باشد که با چسب در فشار و حرارت بالا ساخته می شود به همین دلیل در کاهش قطع درختان و حفظ محیط زیست تاثیر بسزایی دارد .

کابینت ام دی اف

همین حالا با مشاورین ما جهت برآورد هزینه های کابینت  تماس بگیرید.

 

 

معایب کابینت آشپزخانه (ام دی اف)

ازمعایب کابینت های ام دی اف باد کردن چوب ام دی اف  درمواجه با رطوبت و آب خوردگی است ودربرابر حرارت و گرمای زیاد امکان پوسته شدن و تغییر رنگ وجود دارد.

 برای همین باید حتما ازروکش های ضد آب استفاده کرد.

مقاومت بالای ام دی اف باعث  می شود تا دوباره چسباندن آن بعد از ترک خوردگی یا شکستن بسیار دشوارتر از کابینت های چوبی باشد.

چوب ام دی اف بسیار به گرما حساس است وحتی ممکن است در معرض گرما رنگ آن نیز تغییر کند .

برای بازدید انواع مدل کابینت آشپزخانه اینجا کلیک کنید.