کابینت آشپزخانه U

کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه


1-آشپزخانه U  شکل:

کابینت آشپزخانه

منظور از آشپزخانه U شکل نوع ساخت و چیدمان دیوار های آشپزخانه می باشد که از سه طرف مانند حرف U در کنار هم می باشند ، که جزء متداول ترین مدل های طراحی فضای آشپزخانه و کابینت آشپزخانه می باشد و در مواقعی که به شکل شکسته نباشد این طرح فضای لازم و فرصت کافی برای انجام یکسری فعالیت ها را بطور همزمان فراهم میسازد. آشپزخانه ها ی موازی از نمونه هایی هستند که هر دو انتها در دسترس اند، که اغلب این محیط را از یک ناحیه کاری به یک راهرو مبدل می سازد ، این طرح هنگام ساخت کابینت آشپزخانه بعضی مواقع از یک طرف بسته شده و منجر به نوعی طرح U شکل می گردد.

هنگام ساخت کابینت آشپزخانه طرح U شکل شکسته  اغلب در نتیجه لزوم تعبیه یک درب در طول یک یا دو دیوار از سه دیوار طرح U شکل پدید می آید. در صورت کوچک بودن فضای آشپزخانه این طرح میتواند جهت کاهش تراکم مناسب باشد.

کابینت آشپزخانه U

از مزایای مهم آشپزخانه های U  شکل تبدیل شدن فضا به چند قسمت می باشد که باعث می شود شلوغی و چیدمان نا مناسب کمتر به چشم بیننده آید.طراحان جهت بزگتر نشان دادن فضای آشپزخانه و همچنین پرنور تر شدن آن از پنجره های بزرگ در طراحی آشپزخانه های U  شکل استفاده میکنند. آشپزخانه های U  شکل به دلیل داشتن سه دیوار در مجاورت هم یکی از راحت ترین و بهترین مدل آشپزخانه جهت طراحی و نصب کابینت ها میباشد.

کابینت آشپزخانه U

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *