چرا خانه ها و ساختمان ها نیاز به بازسازی دارند؟

چرا خانه ها و ساختمان ها نیاز به بازسازی دارند؟

بازسازی


چرا خانه ها و ساختمان ها نیاز به بازسازی دارند؟

 در طی سال های گذشته در اکثر شهرها با توجه به افزایش جمعیت و تلاش برای زندگی در شهر های بزرگ و صنعتی ، مردم خانه های ویلایی خود را تبدیل به برج ها و آپارتمان  های چند طبقه کردند و این ساختمانها محل زندگی و رفت و آمد چندین خانوار شده است .

 بلطبع افزایش جمعیت  و رفت آمد ها در ساختمان ها باعث استهلاک و فرسوده شدن سازه های ساختمانی می شود. که بعد از گذشت چند سال نیاز به بازسازی ساختمان بوجود خواهد آمد.

اصلی ترین دلیل بازسازی ساختمان های فرسوده تورم اقتصادی می باشد، زیرا مالکان خانه ها توان یکباره تخریب و  بازسازی ساختمان، را به دلیل گرانی و وقت نخواهند داشت.

مشکل دیگر در امر تخریب ساختمان و بازسازی ساختمان اخذ پروانه ها و مجوز های مربوطه به بازسازی ساختمان از شهرداری میباشد.

این دو عامل باعث شده است که افراد بازسازی ساختمان را به تخریب و دوباره سازی آن ترجیح دهند.

بازسازی ساختمان خود را چگونه انجام دهیم؟

مهمترین اصل در بازسازی ساختمان اطلاع از میزان هزینه بازسازی ساختمان می باشد.گام بعد در بازسازی ساختمان بستن قرار داد با یک گروه متخصص در زمینه بازسازی ساختمان که تجربه زیاد و رزومه کاری قوی دارند میباشد.

گروه مهندسی و معماری آرکامُد با بیش از 17 سال سابقه درخشان در زمینه بازسازی ساختمان آماده عقد قرارداد با کار فرمایان محترم میباشد.

عملیات بازسازی ساختمان های فرسوده مثل گذشته بصورت سنتی و صرف نظر از سپردن کار بازسازی ساختمان به نیروی متخصص در این زمینه مقدور نمی باشد.

امروزه با به وجود آمدن طراحی ها شیک و مدرن افرادی که اطلاعات به روزی در این زمینه نداشته باشند کار بازسازی ساختمان را نمی توانند انجام دهند و اگر وارد این کار شوند باعث خروجی کار غیر مناسب خواهند شد که متحمل هزینه های سنگین مالی می شود.

توصیه ی گروه مهندسی و معماری آرکامُد این است که حتما با مشاوره صحیح با مهندسین بازسازی ساختمان این کار رو انجام دهید.

چرا خانه ها و ساختمان ها نیاز به بازسازی دارند؟
چرا خانه ها و ساختمان ها نیاز به بازسازی دارند؟

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *