طراحی های لوکس و نوسازی سرویس بهداشتی

طراحی های لوکس و نوسازی سرویس بهداشتی

3مرحله مهم در بازسازی و نوسازی سرویس بهداشتی

 

1-انتخاب کفپوش مناسب در نوسازی سرویس بهداشتی

کفپوش های مقاوم در برابر رطوبت و لغزندگی پایین انتخاب کنید زیرا در بازسازی و نوسازی سرویس بهداشتی این نکته مهم را باید در نظر داشت که کفپوش سرویس بهداشتی باید مقاومت بالایی در برابر رطوبت داشته باشد و نیز به راحتی تمیز شود. کفپوش های متعددی با جنس های متفاوت جهت بازسازی و نوسازی دستشویی می توان انتخاب و استفاده کرد که هر کدام نکاتی دربر دارد که جهت داشتن دکوراسیون مناسب نیز استفاده می شود.

2- مراحل زیر سازی برای کفپوش در بازسازی و نوسازی سرویس بهداشتی

کفپوش ها قبل از نصب نیاز به زیرسازی دارد هدف از زیرسازی کفپوش در بازسازی و  نوسازی سرویس بهداشتی اطمینان از استحکام کافی و فاقد رطوبت بودن کف سازی و مطمئن شدن از اینکه کف سازی برروی سطحی تراز باشد انجام می شود.

3- استفاده از دیوار پوش ها در نوسازی سرویس بهداشتی

انتخاب دیوار پوش مناسب برای سرویس بهداشتی از اهمیت ویژه ای برخوردار است دیوار پوش ها در بازسازی سرویس بهداشتی طوری انتخاب می شود که مانع رطوبت دیوارها شود تا اثرات ناشی از نم و رطوبت به لایه های زیرین صدمه وارد نکند. 

استفاده از دیوار پوش در بازسازی و نوسازی سرویس بهداشتی علاوه بر به صرفه بودن قیمت آن نصب آسانی هم دارد و نیاز به بهم ریختگی منزل شما ندارد، استفاده از دیوار پوش ها در سرویس بهداشتی جای گزینی مناسب برای کاشی و سرامیک است .

گالری عکس طراحی های لوکس سرویس بهداشتی  ۲۰۲۱

 

نوسازی سرویس بهداشتی

نوسازی سرویس بهداشتی|بازسازی سرویس بهداشتی|تعمیرات سرویس بهداشتی

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *