دکوراسیون حمام های مدرن و لوکس+تصاویر

دکوراسیون حمام های مدرن و لوکس+تصاویر

مدرن


بازسازی حمام های مدرن

معرفی 3 طراحی حمام مدرن 

دکوراسیون حمام های مدرن و لوکس+تصاویر

این حمام خارق‌العاده یک پروژه استادانه است که کف‌ آن از سنگ مرمر است و وان مرمری خیره‌کننده‌ای در  مرکز آن کار شده ،که هر کسی با دیدن آن شیفته خود میکند.  این فضای لوکس ساده  برای هر خانه ای مناسب است، با طراحی آرامش بخش در ترکیب.

این طراحی مدرن، ظریف و تحسین برانگیز، این طراحی حمام توسط طراحی داخلی Lexis ثابت می کند که یک انتخاب الهام گرفته شده در مورد فضاهای زندگی مجلل در داخل خانه شما است. از هر نظر فوق العاده است، حمام شگفت انگیزی مانند این مطمئناً در پایان روز احساس آرامش بیشتری به شما می دهد.

دکوراسیون حمام های مدرن و لوکس+تصاویر

مدرن و روشن، این طرح دلربا توسط طرح های Carlyle ساخته شده است تا شما را با سبک و جدیدی آشنا کند ، لایه ای از زرق و برق اضافی را به خانه شما بیاورد و زنده ترین و آرامش بخش ترین تجربه های حمام را ایجاد کند.

دکوراسیون حمام های مدرن و لوکس+تصاویر

چگونه بدون تخریب می توانیم حمام سرویس بهداشتی منزلمان را بازسازی کنیم؟

فرسودگی ساختمان یکی از دلایل بازسازی حمام و سرویس بهداشتی است، زیرا افزایش سن بنای ساختمان عامل رطوبت است و باعث می شود زیرسازی حمام و سرویس بهداشتی از جمله کاشی ها، آجرها و سیمان پوسیده گردد.

در بازسازی حمام بدون تخریب  باید توجه کرد، که هنگاه بازسازی حمام و کف سرویس بهداشتی منزل خراب نباشد چون حتما به طبقه پایین نشست می کند و نمی توان از تخریب جلوگیری کرد، در این مواقع شاید فقط بتوانیم با بند کشی رفع نشستی که در حمام و سرویس بهداشتی بوجود آمده، را حداقل برای مدتی رفع کرد.

بازسازی حمام و سرویس بهداشتی بدون تخریب زمانی صورت می گیرد که تغییرات حمام و سرویس بهداشتی جزیی باشد وبرای زیباسازی صورت بگیرد، می توانیم در این مواقع بدون تخریب کردن به بازسازی حمام و سرویش بهداشتی  بپردازیم.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *