بازسازی مغازه و فروشگاه

بازسازی مغازه-طراحی دکوراسیون-بازسازی فروشگاه

بازسازی مغازه و فروشگاه توسط گروه تخصصی طراحی و بازسازی ساختمان آرکامُد با 17 سال تجربه و رزومه کاری قوی.

بی شک یکی از موارد جذب مشتری و بالا رفتن درصد فروش داشتن ظاهری زیبا و دکوراسیون حرفه ای برای مغازه و فروشگاه می باشد که تاثیر بسزایی در جذب مشتری دارد.

بازسازی مغازه و فروشگاه

بازسازی مغازه-فروشگاه

 

بازسازی مغازه و طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ها و فروشگاه ها شامل یکسری نکات مهم میباشد که عبارت است از :

  • انتخاب رنگ مناسب با محیط

 در باز سازی مغازه و فروشگاه انتخاب رنگ های متناسب با نوع کار،خدمات و کالاهای ارئه شده توسط فروشگاه ها اهمیت مهمی دارد.در بازسازی مغازه و طراحی دکوراسیون داخلی ست کردن رنگ های موجود در محیط بسیار مهم میباشد

 زیرا طبق تحقیقات انجام شده توسط کارشناسان این حوزه رنگ اولین چیزی است که توسط چشم جذب می شود و اثرگذاری زیادی در رفتار و خلق خوی انسان دارد ، به همین جهت طراحان دکوراسیون برای بازسازی مغازه و فروشگاه ها دقت زیادی روی این موضوع میکنند.

حاصل اجرای یک رنگ مناسب در بازسازی مغازه و فروشگاه ها ،زیبا و دلنشین شدن تر شدن محیط –تفکیک اصولی فضاها و جذب مشتری بیشترمیباشد.

  • پارتیشن بندی و قفسه بندی

 هنگام بازسازی مغازه باید پارتیشن ها و قفسه ها جوری طراحی شوند که مشتری هنگام ورود به مغازه و فروشگاه به راحتی مکان و تفکیک بین کالا ها را متوجه شود ومحصول مورد نظر خود را انتخاب کند، این مورد یکی از نکات بسیار مهم در زمینه ی بازسازی مغازه و فروشگاه ها میباشد.

  • دکوراسیون مغازه – فروشگاه

 یک دیگر از نکات مهم در امر بازسازی مغازه و فروشگاه طراحی دکوراسیون داخلی متناسب و بهینه با محیط و فعالیت آن فضا میباشد، که شامل نوع و ظاهر چیدمان و شکل آن است  و هر قسمت به چند بخش دیگر تقسیم میشود، قفسه های محصول –رگال ها – کمد ها-اتاق های پرو لباس و… میباشد.   

 در طراحی موارد فوق الذکر که جز نکات اصلی بازسازی مغازه و فروشگاه بشمار می آید ،طراحان به وفور در مناسب بودن اندازه ها، رنگ ها و هماهنگ بودن کلیه جزئیات طراحی جهت بازسازی مغازه دقت زیادی انجام می دهند، این امر باعث سهولت در انتخاب محصول توسط مشتری خواهد شد.

  • نورپردازی 

توجه به قسمت های تاریک و کم نورتر در هنگام بازسازی مغازه و فروشگاه مهم میباشد ، زیرا این فضاها باید دارای نور کافی و کامل باشد تا مشتری هنگام انتخاب و خرید کالا با مشکل مواجه نشود. از جمله این فضاها میتوان به اتاق های پرو لباس و راه پله های مغازه ها و فروشگاها اشاره کرد.

  • اهمیت تابلو مغازه و فروشگاه 

هنگام بازسازی مغازه و فروشگاه نوع و مکان نصب تابلو بدلیل بیشتر و حرفه ای تر دیده شدن امر مهمی میباشد. مطمئنا تا بحال از کنار تابلویی رد شدید که  بنظرتان ساده و بی محتوا بوده است و یا بر عکس به دلیل زیبایی و پر محتوا بودن فکر شما را درگیر کرده باشد و باعث جذب شما و در نهایت رفتن شما به آن مغازه شده باشد.

 برای بازسازی مغازه و فروشگاه همیشه سعی کنید بزرگترین تابلو را انتخاب نمایید و همچنین بهترین طراحی را برای اندازه انتخاب شده در نظر بگیرید.

بازسازی مغازه و فروشگاه
بازسازی مغازه و فروشگاه
بازسازی مغازه و فروشگاه

سخن پایانی شرکت مهندسی و معماری آرکامُد :

آرکامُد دارای یک تیم متخصص و با تجربه در زمینه ی طراحی و اجرای تخصصی، دکوراسیون فروشگاهی می باشد که با در اختیار داشتن رزومه قوی  در زمینه های بازسازی ساختمان-بازسازی مغازه-بازسازی امکان اداری-بازسازی اماکن پزشکی – بازسازی فروشگاه ها-دکوراسیون داخلی –طراحی و اجرای نما و کابینت و کمد دیواری این امکان را به مشترتیان خود خواهد داد که با کمترین زمان و کمترین ترین هزینه به اهداف و طرح های مورد نظرخود دست پیدا کنند.

فقط کافیست با شماره های اعلام شده در سایت جهت مشاوره رایگان با تیم مهندسی ما تماس حاصل فرمایید.

ما رویایتان را به حقیقت تبدیل خواهیم کرد.