بازسازی ساختمان قدیمی

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان


بازسازی ساختمان های قدیمی و فرسوده انجام دهیم یا خیر ؟

 

وقتی صحبت از بازسازی ساختمان های قدیمی و فرسوده میشود، بحث در مورد اینکه آیا باید یک خانه قدیمی را بازسازی کرد یا نه، بحث های طولانی مدت در مورد اینکه کدام نوع مسکن شایسته بازسازی ساختمان است – در بهترین حالت مفید بازسازی ساختمان های فرسوده نیست و در بدترین حالت بازسازی ساختمان قدیمی  مضر است.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه بازسازی ساختمان های قدیمی و فرسوده کلیک کنید.

من هم مانند بسیاری از معماران، به خانه‌ های قدیمی، به‌ ویژه خانه‌ های که فضای داخلی آن‌ ها با گذشت سال‌ ها دست نخورده باقی می‌ ماند، بسیار علاقمند هستم. این نوع خانه‌ ها در لحظه تلنگر شیدایی خانه‌ های قدیمی که در تلویزیون پخش می‌ شود، نادرتر و نادرتر هستند.

 

بازسازی ساختمان قدیمی|بازسازی ساختمان قدیمی در تهران|بازسازی خانه های قدیمی کوچک|بازسازی ساختمان های قدیمی و فرسوده
 

 من موافقم که می‌ توان یک مورد ویژه برای حفظ آنها ایجاد کرد. اما حتی برای خانه‌ هایی که به خوبی حفظ شده‌ اند، من مدعی هستم که تلویزیون بهسازی خانه به وسواس غیر ضروری در مورد بازسازی ساختمان های قدیمی و فرسوده دامن زده است و این انتظار نادرست را ایجاد می‌ کند که هر خانه یک خانه پروژه‌ ای است.

در واقع، اکثریت قریب به اتفاق خانه‌ ها جایی در وسط فرو می‌ روند، نه کپسول‌ های زمان بکر و نه خرابه‌ های غیرقابل زندگی. برای آن خانه‌ ها، ما به روش جدیدی برای تفکر در مورد زمان و چگونگی انجام پروژه‌ های بازسازی ساختمان قدیمی نیاز داریم.

 

بازسازی ساختمان قدیمی
همین حالا با متخصصین ما رایگان مشاوره بگیرید
بازسازی ساختمان قدیمی|بازسازی ساختمان قدیمی در تهران|بازسازی خانه های قدیمی کوچک|بازسازی ساختمان های قدیمی و فرسوده در تهران

اگر خانه آماده نقل و انتقال است (یعنی زندگی در آن ناامن یا از نظر لجستیکی غیرممکن نیست)، قبل از بازسازی خانه های قدیمی منتظر بمانید، و به خاطر داشته باشید که بازسازی ساختمان قدیمی یک تعهد مالی بزرگ است که خانه شما را تا زمانی که کامل شود عملا غیرقابل زندگی می کند.

 سپس تصور کنید که خانه را فقط برای اینکه متوجه شوید که پلان های باز در واقع شما را دیوانه می کند، خلاص شوید. 

و به یاد داشته باشید که شرکت کنندگان در نمایش های خرید و سپس بازسازی ساختمان های فرسوده و قدیمی هرگز این شانس را ندارند که قبل از تصمیم گیری برای تبدیل خانه به چیز دیگری، خانه را آنطور که هست تجربه کنند. آنها ادعا می کنند که خانه را دوست دارند اما واقعاً نمی خواهند با آن کاری انجام دهند. 

قدمت و داستان منحصر به فرد آن صرفاً سرعت گیر های ناخوشایند در راه رسیدن به یک هدف نهایی و سفید است. چیزی که این مردم می خواهند خانه ای جدید است که پوست خانه قدیمی را بپوشاند، اغلب به منظور برقراری ارتباط با اصالت یا تاریخی بودن. 

(اگر خانه جدیدی می‌ خواهید که شبیه خانه‌ های قدیمی باشد، سازندگان خوب زیادی وجود دارند که از شما پذیرایی می‌ کنند.)

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *