بازسازی ساختمان اداری

نکات مهم در بازسازی ساختمان  اداری

بازسازی ساختمان اداری

 در قسمت بازسازی ساختمان ، بازسازی فضاهای متفاوت ، بازسازی ساختمان فرسوده کمی اطلاعات کسب کردیم و در ادامه به بازسازی ساختمان اداری بپردازیم. چرا که این کار یکی از نیازهای روزمره محیط های اداری و کارفرماه است .

دفاتر اداری بعد از مدتی که مراجعه کننده زیادی دارند نیاز به تعمیرات پیدا می کنند . برای این کار باید به متخصصین بازسازی ساختمان اداری مراجعه کنیم .تمامی شرکت ها و دفاتر معماری که در این زمینه فعالیت دارند برای هر فیلدی نیروهایی با تخصص بالا دارند. 

یعنی نیرویی که برای بازسازی ساختمان اداری تبحر دارد در زمینه بازسازی ساختمان مسکونی نباید به آن مسئولیت یا پروژه ای بدهند .

بلکه هر فردی در هر زمینه ای که تخصص دارد پروژه میگیرد و این نکته از این لحاظ حائز اهمیت است که سلیقه و چیدمان و حتی دکور بندی در بخش مسکونی با اداری کاملا متفاوت و متغییر است و این موضوع در انتخاب یک متخصص خوب بسیار مهم است و این باعث می شود که دیگر نگران بازسازی  دفتر یا شرکتمان که به صورت حرفه ای و تخصصی انجام می شود ،نباشیم.

 

بازسازی ساختمان اداری
نمونه کارهای ما:

بازسازی ساختمان اداری| بازسازی ساختمان اداری و تجاری|بازسازی ساختمان اداری در تهران

 

بازسازی ساختمان اداری

حال به مراحل بازسازی ساختمان اداری می پردازیم:

در مرحله اول باید قسمت هایی که بازسازی ساختمان اداری  انجام می شود را مشخص کرده با توجه به موقعیت و اندازه گیری های انجام شده تقسیم کنیم و با مشاوره با کارفرما که چه فضایی نیاز دارند و معیارهای ایشان در بازسازی ساختمان اداری به چه صورت است هماهنگی را انجام دهیم و از همه مهمتر در زمان تقسیم بندی آگاه باشیم که در فضاهای مشخص شده در بازسازی ساختمان اداری چه کسانی با چه تخصص هایی فعالیت دارند .

به طور مثال طراحی فضایی که مدیرعامل قرار دارد با طراحی اتاق کنفرانس از لحاظ میزان نورپردازی و طراحی دیوارها و در کل دکوراسیون بسیار فرق میکند.

 پس درجه اول در بازسازی فضاها  را مشخص می کنیم . در مراحل بعدی به این نکته دقت می کنیم که نور ورودی محیط از چه جهتی است و نورپردازی داخلی به چه صورتی باید انجام شود ،از طرفی برای خرید مبلمان و میز، صندلی ، اکسسوری و تمامی وسایلی که مورد نیاز این فضا است با توجه به سبک مورد نظر در بازسازی ساختمان اداری اقدام می کنیم.

 

 

 

راه های ارتباطی با مشاورین ما

بازسازی ساختمان اداری

معمولا در بازسازی  ساختمان اداری  از پارتیشن یا پرده استفاده می شود که نیروی متخصص بعد از بررسی آن محیط  اقدام  به تهیه آن می کند تا در طی مراحل  بازسازی ساختمان اداری این وسایل نیز به دست ما برسد.

در بعضی از فضاها یکسری پیشنهادات برای بازسازی ساختمان اداری هست که به کارفرما گفته می شود و در صورت موافقت برای انجام آنها در محیط اقدامات لازم را انجام می دهیم. به عنوان مثال یکی از پیشنهاد ها که بیشترین استقبال را دارد ایجاد فضایی برای کتابخانه است ویا یکی دیگر از مواد که باعث شادابی و طراوت بخشیدن به محیط می شود.

  استفاده از گل وگلدان های متفاوت است. تمام این موارد بسته به نظر کارفرما در محیط اداری و طی مراحل بازسازی ساختمان اداری اعمال می شود.

گروه مهندسی و معماری آرکامُد با داشتن نیروهای کار آزموده و متخصص در امر بازسازی ساختمان اداری, طراحی منزل, تعمیرات ساختمان, بازسازی منزل, بازسازی آپارتمان, بازسازی ویلا, بازسازی مغازه,  دکوراسیون داخلی, بازسازی خانه, دکوراسیون اداری, دکوراسیون, اجرا دکوراسیون داخلی و طراحی آشپزخانه می تواند پاسخگوی تمام نیاز های شما در امر معماری و بازسازی ساختمان باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. 

بازسازی ساختمان اداری| بازسازی ساختمان اداری و تجاری|بازسازی ساختمان اداری در تهران